Čas na serveru 14:13:46

Josef Lada
Měšťák na venkově 2

Id: 203404

Měšťák na venkově 2

  •  / Měšťák na venkově 2 / Josef Lada

kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6461x

Vyvolávací cena:
18 000

200 000

Příhozy: 88