Čas na serveru 15:12:40

Josef Lada
Nebezpečná obrazotvornost

Id: 155601

Nebezpečná obrazotvornost

  •  / Nebezpečná obrazotvornost / Josef Lada

kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 28 x 20 cm, rozměr listu 33 x 25 cm, nesignováno, jedná se o návrh pro časopis "Kvítko z čertovy zahrádky", na zadní straně popis a výstavní razítko, volně loženo nerámováno, je přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

zobrazeno: 1900x

Vyvolávací cena:
45 000

150 000

Příhozy: 51