Čas na serveru 03:42:37

Josef Lada
Pašík s harmonikou

Id: 155603

Pašík s harmonikou

  •  / Pašík s harmonikou / Josef Lada

kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,7 x 15,7 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, je přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

zobrazeno: 2347x

Vyvolávací cena:
25 000

84 000