Čas na serveru 10:23:07

Josef Lada
Ponocný

Id: 251302

Ponocný

  •  / Ponocný / Josef Lada
  •  / Ponocný / Josef Lada
  •  / Ponocný / Josef Lada

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 21,5 x 19 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 3236x

Vyvolávací cena:
11 000

85 000

2020,06-1,23,21,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu