Čas na serveru 13:41:19

Josef Lada
Rozhovor Rusalky s vodníkem

Id: 23614

Rozhovor Rusalky s vodníkem

  •  / Rozhovor Rusalky s vodníkem / Josef Lada

původní nátisk schvalovaný autorem, rozměr ve výřezu 40 x 51 cm, signováno vlevo nahoře v tisku, dole schválení Josefa Lady osobně, datováno 1. 3. 1955, list lehce poškozen uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5521x

Vyvolávací cena:
11 000

11 500