Čas na serveru 10:56:31

Josef Lada
Stavba sněhuláka

Id: 31620

Stavba sněhuláka

  •  / Stavba sněhuláka / Josef Lada

ofset, rozměr ve výřezu 27,5 x 42,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2003x

Vyvolávací cena:
500

900