Čas na serveru 00:31:25

Josef Lada
Urážka

Id: 166802

Urážka

  •  / Urážka / Josef Lada
  •  / Urážka / Josef Lada
  •  / Urážka / Josef Lada

kresba tuží a kvašem/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, nesignováno, lokálně poškozený papír, na zadní straně potvrzení pravosti dcerou autora viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2336x

Vyvolávací cena:

37 000