Čas na serveru 13:13:36

Josef Lada
V šatlavě

Id: 40819

V šatlavě

  •  / V šatlavě / Josef Lada
  •  / V šatlavě / Josef Lada
  •  / V šatlavě / Josef Lada

kombinovaná technika/tuž/běloba/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 4691x

Vyvolávací cena:

15 500