Čas na serveru 12:30:06

Josef Lada
V šatlavě

Id: 40819

V šatlavě

  •  / V šatlavě / Josef Lada
  •  / V šatlavě / Josef Lada
  •  / V šatlavě / Josef Lada

kombinovaná technika/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 5653x

Vyvolávací cena:

15 500