Čas na serveru 10:44:40

Josef Lada
Vodník na vrbě

Id: 232601

Vodník na vrbě

  •  / Vodník na vrbě / Josef Lada

litografie/papír, rozměr tisku 32 x 42 cm, značeno vlastnoručně s datací vpravo dole, po okrajích listu drobné poškození od tekutiny, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 17714x

Vyvolávací cena:

35 000

2020,03-1,10,20,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu