Čas na serveru 06:34:23

Josef Lada
Vodník na vrbě

Id: 232601

Vodník na vrbě

  •  / Vodník na vrbě / Josef Lada

litografie/papír, rozměr tisku 32 x 42 cm, značeno vlastnoručně s datací vpravo dole, po okrajích listu drobné poškození od tekutiny, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 24718x

Vyvolávací cena:

78 500

Účastníci: 20

Příhozy: 73