Čas na serveru 05:51:50

Josef Lada
Zimní Hrusice

Id: 23615

Zimní Hrusice

  •  / Zimní Hrusice / Josef Lada

ofset/papír, rozměr ve výřezu 27 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3453x

Vyvolávací cena:
500

1 700