Čas na serveru 13:30:03

Josef Lada
Zimní náves se slepicemi

Id: 231903

Zimní náves se slepicemi

  •  / Zimní náves se slepicemi / Josef Lada

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

zobrazeno: 16750x

Vyvolávací cena:
18 000

361 003

Příhozy: 138