Čas na serveru 13:02:03

Josef Ledeli
Na procházce

Id: 135011

Na procházce

  •  / Na procházce / Josef Ledeli

olej/plátno, rozměr 22 x 33 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1149x

Vyvolávací cena:

15 500