Čas na serveru 08:21:05

Josef Lehoučka
Abstraktní krajina

Id: 254611

Abstraktní krajina

  •  / Abstraktní krajina / Josef Lehoučka

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 8,5 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 139x

Vyvolávací cena:

1 200

2020,08-1,31,19,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu