Čas na serveru 13:39:42

Josef Lehoučka
Abstraktní krajina

Id: 254611

Abstraktní krajina

  •  / Abstraktní krajina / Josef Lehoučka

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 8,5 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 714x

Vyvolávací cena:

1 600