Čas na serveru 08:13:02

Josef Lehoučka
Beztíže

Id: 332403

Beztíže

  •  / Beztíže / Josef Lehoučka
  •  / Beztíže / Josef Lehoučka
  •  / Beztíže / Josef Lehoučka
  •  / Beztíže / Josef Lehoučka

olej/deska, rozměr 34 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 62