Čas na serveru 14:04:14

Josef Lehoučka
Dva jeřáby

Id: 202203

Dva jeřáby

  •  / Dva jeřáby / Josef Lehoučka

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, značeno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 3242x

Vyvolávací cena:
4 200

10 480