Čas na serveru 09:33:50

Josef Lehoučka
Hodina předjitřní

Id: 406202

Hodina předjitřní

  •  / Hodina předjitřní / Josef Lehoučka

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 35 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, viditelné pomocné linie/rýhy (nejedná se o poškození)

zobrazeno: 3725x

Vyvolávací cena:

19 000

2023,02-1,28,20,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu