Čas na serveru 20:18:24

Josef Lehoučka
Hodina předjitřní

Id: 406202

Hodina předjitřní

  •  / Hodina předjitřní / Josef Lehoučka

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 35 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, viditelné pomocné linie/rýhy (nejedná se o poškození)

zobrazeno: 4585x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 61