Čas na serveru 23:02:16

Josef Lehoučka
Hořící keř

Id: 47415

Hořící keř

  •  / Hořící keř / Josef Lehoučka

olej/deska, rozměr 26 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 75, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena: