Čas na serveru 15:37:17

Josef Lehoučka
Hořící keř

Id: 47415

Hořící keř

  •  / Hořící keř / Josef Lehoučka

olej/deska, rozměr 26 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 75, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1234x

Vyvolávací cena: