Čas na serveru 10:11:13

Josef Lehoučka
Krajina s mrakem

Id: 440301

Krajina s mrakem

  •  / Krajina s mrakem / Josef Lehoučka

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 50 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1259x

Vyvolávací cena:

38 900