Čas na serveru 01:55:16

Josef Lehoučka
Krystaly

Id: 35016

Krystaly

  •  / Krystaly / Josef Lehoučka
  •  / Krystaly / Josef Lehoučka
  •  / Krystaly / Josef Lehoučka
  •  / Krystaly / Josef Lehoučka

olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 15 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2165x

Vyvolávací cena: