Čas na serveru 15:43:21

Josef Lehoučka
Krystaly

Id: 35016

Krystaly

  •  / Krystaly / Josef Lehoučka
  •  / Krystaly / Josef Lehoučka
  •  / Krystaly / Josef Lehoučka
  •  / Krystaly / Josef Lehoučka

olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 15 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena: