Čas na serveru 15:01:01

Josef Lehoučka
Kvádry bran

Id: 257510

Kvádry bran

  •  / Kvádry bran / Josef Lehoučka

malba/deska, rozměr malby 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování,po

zobrazeno: 964x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 51