Čas na serveru 13:37:46

Josef Lehoučka
Luh I.

Id: 211704

Luh I.

  •  / Luh I. / Josef Lehoučka
  •  / Luh I. / Josef Lehoučka
  •  / Luh I. / Josef Lehoučka

olej/deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2113x

Vyvolávací cena:

1 200