Čas na serveru 08:44:27

Josef Lehoučka
Oboustranný obraz

Id: 273906

Oboustranný obraz

  •  / Oboustranný obraz / Josef Lehoučka

malba/deska, rozměr 60 x 44 cm, značeno a datováno viz foto, autorsky olištováno, drobné oděrky na rámu, oděrky v malbě,po

zobrazeno: 2590x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 60