Čas na serveru 15:32:53

Josef Lehoučka
Padající listí

Id: 270115

Padající listí

  •  / Padající listí / Josef Lehoučka

olej/sololit, rozměr 39 x 59,5 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno včetně štítku, nerámováno, sta viz foto,po

zobrazeno: 3533x

Vyvolávací cena:
3 200

47 000

Příhozy: 49