Čas na serveru 18:08:39

Josef Lehoučka
Podvečer

Id: 323906

Podvečer

  •  / Podvečer / Josef Lehoučka
  •  / Podvečer / Josef Lehoučka
  •  / Podvečer / Josef Lehoučka

olej/sololit, rozměr 32 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1332x

Vyvolávací cena:
2 800

9 000