Čas na serveru 15:37:52

Josef Lehoučka
První pokus o oživení sovy sněžné

Id: 270101

  •  / První pokus o oživení sovy sněžné / Josef Lehoučka

olej/plátno/lepenka, rozměr 71 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, stav viz foto,po

zobrazeno: 3386x

Vyvolávací cena:
4 800

40 000

Příhozy: 52