Čas na serveru 14:57:10

Josef Lehoučka
Slavnost léta

Id: 265004

Slavnost léta

  •  / Slavnost léta / Josef Lehoučka

olej/sololit, rozměr 75 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, výstavní razítko, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 3870x

Vyvolávací cena:
4 800

37 000