Čas na serveru 15:06:39

Josef Lehoučka
Sova

Id: 265002

Sova

  •  / Sova / Josef Lehoučka
  •  / Sova / Josef Lehoučka
  •  / Sova / Josef Lehoučka

olej/plátno, rozměr 90 x 115 cm, neznačeno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě,po

zobrazeno: 4699x

Vyvolávací cena:
3 800

72 000

Příhozy: 82