Čas na serveru 14:09:31

Josef Lehoučka
Surrealistický motiv

Id: 86018

Surrealistický motiv

  •  / Surrealistický motiv / Josef Lehoučka

olej/dřevěná deska, rozměr 21,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky olištováno kovovým rámečkem, PO

zobrazeno: 1065x

Vyvolávací cena:

12 000