Čas na serveru 14:49:02

Josef Lehoučka
Tichá chvíle

Id: 250828

Tichá chvíle

  •  / Tichá chvíle / Josef Lehoučka

olej/plátno/deska, rozměr celkový včetně autorského rámu 38 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně,po

zobrazeno: 2578x

Vyvolávací cena:

26 700