Čas na serveru 13:55:46

Josef Lehoučka
V zahradě

Id: 250824

V zahradě

  •  / V zahradě / Josef Lehoučka

malba/kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 32 x 21 cm, značeno vlevo dole, datováno, přípis na zadní straně, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2521x

Vyvolávací cena:
1 600

11 000