Čas na serveru 13:54:56

Josef Lehoučka
Variace III.

Id: 35015

Variace III.

  •  / Variace III. / Josef Lehoučka

olej/sololit, rozměr 18 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1981, zaskleno v kazetě, původní stav

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena:

7 500