Čas na serveru 10:29:47

Josef Lehoučka
Z okna

Id: 250802

Z okna

  •  / Z okna / Josef Lehoučka
  •  / Z okna / Josef Lehoučka
  •  / Z okna / Josef Lehoučka

malba/deska, rozměr 60 x 86 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a značeno na zadní straně, rámováno,po

zobrazeno: 7015x

Vyvolávací cena:

44 005

Účastníci: 19

Příhozy: 60