Čas na serveru 10:47:59

Josef Lehoučka
Začátek a konec

Id: 254608

Začátek a konec

  •  / Začátek a konec / Josef Lehoučka

malba/sololit, rozměr 42 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1641x

Vyvolávací cena:

23 000