Čas na serveru 14:07:19

Josef Lehoučka
Zátiší s kulisou

Id: 250830

Zátiší s kulisou

  •  / Zátiší s kulisou / Josef Lehoučka

olej/plátno/sololit, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně s výstavním razítkem, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 3279x

Vyvolávací cena:
4 800

42 000

Příhozy: 51