Čas na serveru 10:05:08

Josef Lehoučka
Zátiší se zvířaty

Id: 374505

Zátiší se zvířaty

  •  / Zátiší se zvířaty / Josef Lehoučka

olej/sololit, rozměr 40 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, původní štítek a výstavní číslo

zobrazeno: 5089x

Vyvolávací cena:

63 000