Čas na serveru 15:12:14

Josef Liesler
Akt

Id: 1104

Akt

  •  / Akt / Josef Liesler
  •  / Akt / Josef Liesler
  •  / Akt / Josef Liesler
  •  / Akt / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, signováno uprostřed dole tužkou Liesler, datováno 71, č. 139/200, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1831x

Vyvolávací cena:
600