Čas na serveru 13:53:45

Josef Liesler
Akt I.

Id: 220003

Akt I.

  •  / Akt I. / Josef Liesler
  •  / Akt I. / Josef Liesler
  •  / Akt I. / Josef Liesler
  •  / Akt I. / Josef Liesler
  •  / Akt I. / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, oboustranný obraz, rozměr ve výřezu každé z maleb 15,5 x 10,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1567x

Vyvolávací cena:
1 600

24 000