Čas na serveru 10:01:51

Josef Liesler
Akt II.

Id: 220004

Akt II.

  •  / Akt II. / Josef Liesler
  •  / Akt II. / Josef Liesler
  •  / Akt II. / Josef Liesler
  •  / Akt II. / Josef Liesler

kombinovaná technika/papír, oboustranný obraz, rozměr ve výřezu každé z maleb 15,5 x 10,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1187x

Vyvolávací cena:
1 600

13 500