Čas na serveru 02:42:39

Josef Liesler
Alegorie

Id: 244202

Alegorie

  •  / Alegorie / Josef Liesler
  •  / Alegorie / Josef Liesler
  •  / Alegorie / Josef Liesler

barevná litografie/papír, rozměr tisku 38 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4242x

Vyvolávací cena:

7 500