Čas na serveru 10:26:35

Josef Liesler
Amor a Psyché

Id: 813

Amor a Psyché

  •  / Amor a Psyché / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr 32,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole Liesler, datováno 74, vlevo dole č. 120/200, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3117x

Vyvolávací cena:

2 300