Čas na serveru 07:57:15

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 1099

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler

barevná litografie, č. 6/60, rozměr 18,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole tužkou Liesler, datováno 73, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 2504x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

10.6.2014, 21:55:00

29.4.2014 0:44 1 200 Kč