Čas na serveru 06:40:44

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 193608

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr tisku 47,5 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, číslováno 109/200 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1470x

Vyvolávací cena:

4 800