Čas na serveru 20:36:27

Josef Liesler
Salut nově se rodícímu

Id: 2172

Salut nově se rodícímu

  •  / Salut nově se rodícímu / Josef Liesler

litografie/papír, č. 35/85, velikost tisku 29,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2889x

Vyvolávací cena:
500

4 200