Čas na serveru 01:12:39

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 2256

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler
  •  / Bez názvu / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2144x

Vyvolávací cena:
600

1 600