Čas na serveru 14:01:42

Josef Liesler
Bez názvu II.

Id: 1112

Bez názvu II.

  •  / Bez názvu II. / Josef Liesler

litografie, č. 4/85, rozměr tisku 29,5 x 20 cm, signováno vpravo dole tužkou Liesler, datováno 97, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1437x

Vyvolávací cena:
700

1 300