Čas na serveru 12:21:08

Josef Liesler
Cesta lesem

Id: 402301

Cesta lesem

  •  / Cesta lesem / Josef Liesler

olej/karton, rozměr 36 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 26050x

Vyvolávací cena:

20 000