Čas na serveru 06:30:40

Josef Liesler
Cosi ve vzduchu

Id: 1505405

Cosi ve vzduchu

  •  / Cosi ve vzduchu / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, vlevo dole č. 43/95, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 874x

Vyvolávací cena:

3 300