Čas na serveru 16:53:58

Josef Liesler
Dáma s kloboukem

Id: 31801

Dáma s kloboukem

  •  / Dáma s kloboukem / Josef Liesler

liltografie/papír, velikost tisku 26,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, vlevo dole 48/95, zaskleno antireflexním sklem, novodobě rámováno

zobrazeno: 1942x

Vyvolávací cena:

4 100