Čas na serveru 07:02:50

Josef Liesler
Dívčí akt

Id: 308804

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Josef Liesler
  •  / Dívčí akt / Josef Liesler
  •  / Dívčí akt / Josef Liesler

olej/překližka, rozměr 48 x 22 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno

zobrazeno: 2648x

Vyvolávací cena:

67 000

Příhozy: 84