Čas na serveru 06:54:32

Josef Liesler
Dívka

Id: 24401

Dívka

  •  / Dívka / Josef Liesler
  •  / Dívka / Josef Liesler
  •  / Dívka / Josef Liesler
  •  / Dívka / Josef Liesler

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, vlevo dole 62/130, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 981x

Vyvolávací cena:

3 200